میز هولوگرامی (Holo Table)

هولو تیبل یا میز هولوگرامی یک محصول لوکس با کارآیی فوق‌العاده است. یک میز مدیریتی که با تکنولوژی هولوگرافیک و هوش مصنوعی ترکیب شده و قادر خواهد بود بخش اعظمی از نیازهای مدیران را برطرف سازد. در این میز هولوگرامی، مدیر می‌تواند با فرمان صوتی هولوگرام را فراخوانده و پس از بالا آمدن باکس از داخل میز با توجه به نیاز خویش از آن بهره ببرد، همچنین این میز قابلیت اجرای فرامین صوتی مدیر را دارد و می‌توان بدون هیچ تجهیزاتی با آن به زبان فارسی و 16 زبان زنده دنیا تعامل برقرار کرد.

منشی هولوگرامی

میزتان منشی شخصی شما خواهد بود. شگفت‌انگیز نیست؟ با خیالی آسوده کارهایتان را به منشی هولوگرامی بسپارید و دیگر دغدغه‌های مدیریتی و کار خود را نداشته باشید چراکه منشی هولوگرامی شما هر ساعتی از شبانه روز و هر روزی از هفته در کنار شما خواهد بود. یکی از اصول مدیریت زمان خرید زمان است، اگر بخواهیم 24 ساعت شبانه روز خود را افزایش دهیم باید از افراد بیشتری استفاده کنیم. اما این کار مستلزم صرف هزینه به مراتب بالایی است. هولو تیبل بهترین انتخاب برای این کار است.

این میز هولوگرامی که به یک هوش مصنوعی قدرتمند و دستیار صوتی فارسی مجهز شده برای اولین بار در سطح ایران  و جهان (به زبان فارسی) معرفی شده است، از قابلیت‌های این میز می‌توان به مدیریت کارتابل کاری، دستیار صوتی پیشرفته، مترجم تخصصی، تایپ و اجرای فرامین صوتی، اخبار روز و اطلاعات عمومی، قیمت ارز، تحلیل و مدیریت اطلاعات داده سهام، آموزش زبان انگلیسی و ... اشاره کرد که تنها بخشی از ویژگی‌های این محصول لوکس بشمار می‌روند.


مشاوره و خرید محصول با شماره های زیر تماس بگیرید:

75 35 860 0930

0096 086 0912

میز هولوگرامی (Holo Table)
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با ما موافقت می کنید