خانه های فوق هوشمند


هوش مصنوعی با توانایی‌های منحصربه فرد خود، نقش بسیار مهمی در ارتقای کیفیت زندگی انسان‌ها ایفا می‌کند. از تحلیل داده‌ها تا پیش‌بینی‌ها و ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی و ... لذا این تکنولوژی چیزی بیشتر از یک ابزار می‌باشد. می توان این چنین گفت که هوش مصنوعی بعنوان عامل اصلی در توسعه خانه‌های فوق هوشمند باعث افزایش امنیت، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و ارتقاء راحتی و کیفیت زندگی می‌شود.
خانه‌های فوق هوشمند با استفاده از ترکیبی از تکنولوژی هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء با هدف افزایش امنیت، صرفه‌جویی در مصرف انرژی، تسهیل در امور روزمره، تسریع در ارائه خدمات و ارتقای کیفیت زندگی به وجود آمده‌اند.
در خانه های فوق هوشمند امکان کنترل سیستم های مختلفی نظیر روشنایی، سرمایش و گرمایش، امنیت، صوت و تصویر و ... بدون هیچ سخت افزار یا ماژولی و تنها با استفاده از فرمان صوتی از سمت کاربر قابل اجرا می باشد. از آنجایی که این سیستم خانه های فوق هوشمند به هوش مصنوعی مجهز است لذا قابلت های بسیار جذابی را برای ما به ارمغان آورده است. نکته قابل تأمل این سیستم در آفلاین بودن آن است که بزرگترین مزیت رقابتی هولوروید است. لذا به واسطه آفلاین بودن این سیستم هیچگونه تبادل اطلاعاتی بین این سیستم و سرورهای خارجی برقرار نخواهد بود و استخراج اطلاعات تحت هیچ شرایطی میسر نبوده و امینت را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است.

تصاویر محصول


خانه فوق هوشمند (Super Smart House)
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با ما موافقت می کنید