هوش مصنوعی

 

اگر صاحب کسب و کاری هستید؛ بدون شک به کاهش هزینه ها، افزایش فروش و بهبود تجربه مشتریان اهمیت می دهید. امروزه هوش مصنوعی بستری مناسب، مطابق با فناوری های روز دنیا ساخته است که تمامی این موارد را برایتان فراهم می سازد. محصولات هوشمند راهکاری برای موفقیت کسب و کار شماست.

در سال های اخیر هوش مصنوعی به یکی از مباحث بسیار مهم و کاربردی در علم کامپیوتر  مبدل شده است و در عرصه های مختلفی  مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین در تولید نرم افزارهای کاربردی، سازمان های داده محور و کسب و کارهای بزرگ، هوش مصنوعی عملکردهای درون سازمانی را بهبود می بخشد. شرکت هولوروید به پشتوانه سال ها تجربه موفق، خدمات هوش مصنوعی را با بهره وری از دانش روز دنیا ارائه می دهد. تمامی خدمات حوزه IT توسط متخصصان هولوروید اجرا می شود.

طراحی اپلیکیشن و وبسایت

 

وبسایت و اپلیکشن شما ویترین بزرگ کسب و کار اینترنتی شماست. اگر میخواهید کاربرانتان خدمات و محصولات شما را بهتر ببینند و از شما خرید کنند پس باید ویترین خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. ما به شما کمک می کنیم وبسایت و اپلیکیشن خود را به شکلی کاربرپسند و کاملا حرفه ای پیاده سازی کنید. دانش و تجربه ی تیم برنامه نویسی و طراحی سایت و اپلیکیشن هولوروید به شما کمک می کند در فضای فروش اینترنتی توانایی رقابت داشته باشید. سرعت ایجاد وبسایت های مختلف در جهان و ایران باورکردنی نیست. هرچه زودتر بتوانید در فضای آنلاین جایگاه کسب و کار خود را تثبیت کنید می توانید سهم بیشتری از بازارهای فروش آنلاین داشته باشید!

از سوی دیگر وب اپلیکیشن امکان تعامل با کاربر را برای بیزینس ساده‌تر می‌کند. وب اپلیکیشن بعد از مدتی می‌تواند اطلاعات به دست آمده از کاربران را با تحلیل و بررسی بهتری در اختیار صاحب کسب و کار قرار دهد و با امکان استفاده آفلاین از آن‌ها کاربر دسترسی آسان‌تری به خدمات خواهد داشت.


مدلسازی صنعتی و گرافیک

 

طراحی صنعتی، مرزهای بی پایانی دارد. خدمات طراحی صنعتی و مدلسازی سه بعدی، مجموعه ای از علوم مرتبط با فناوری روز و هنرهای بصری را شامل می شود و یک پروسه چند بعدی است که در تعامل و همکاری با دیگر تخصص ها شکل می گیرد .

برای آنکه یک طرح صنعتی مورد قبول عامه باشد، در عین کارآیی؛ بایستی خوشایند هم به نظر برسد. این بدان معناست که موضوع از لحاظ زیبایی شناسی بررسی می شود و سپس از لحاظ خصوصیات فنی مورد ارزیابی قرار می گیرد. طراحی صنعتی باعث جذابیت و کاربردی شدن  کالا می شود و لذا ارزش تجاری و بازارپسندی کالا را افزایش می دهد.

ما ضمن ارائه مدلسازی صنعتی و گرافیک ،آماده دریافت سفارش طراحی سه بعدی، مشاوره طراحی صنعتی، مدل سازی سه بعدی و انجام پروژه های طراحی صنعتی، در خدمت کارآفرینان و صنعتگران فرهیخته هستیم.

مشاوره و مارکتینگ

 

مشاوره بازاریابی، به ایجاد برنامه بازاریابی دقیق، تعیین یک پیام تجاری و شناسایی بازاریابی چند زمینه ای درست برای دریافت پیام خارج از بازار هدف کمک می نماید (خدمات مشاوره بازاریابی و فروش). وقتی یک شرکت به مشاوره بازاریابی به صورت برون سپاری نیاز دارد، اغلب اوقات بین مشاوران بازاریابی خارجی جستجو می نماید. یک مشاور بازاریابی یک مشاور خارجی است که برای ایجاد و اجرای استراتژی بازاریابی با شرکت ها همکاری می نماید ولی گاها او به صورت بلندمدت با مجموعه همکاری خواهد داشت. بیشتر مشاوران در اجرای استراتژی های بازاریابی نقش مهم دارند و اغلب به مشاهده نتایج کمک و به طور مداوم اقدامات مختلفی را انجام می دهند تا مطمئن شوند شرکت‌ ها بهترین نتیجه را از تلاش‌های بازاریابی گرفته اند.

تهیه و تدوین طرح برنامه بازاریابی (مارکتینگ پلن) کسب و کار شما می تواند توسط متخصصان و مشاوران حوزه بازاریابی شرکت انجام شود.