ویترین مجازی هولوگرامی (Z)

ویترین مجازی که به هولوگرام Z نیز موسوم است یک ماژول با یک وجه مورب بوده که قابلیت نمایش تصاویر، ویدئو، مدلهای سهبعدی، طرح شماتیک و هر مدیای دیگری بصورت سه بعدی و در یک جهت را دارد. این ماژول از منظر عملی به دیسپلی باکس شبیه بوده و عملکردی تقریباً مشابهی با آن دارد، با این تفاوت که زاویه دید در هولوگرام Z از یک نما بوده و برای نمایش محصولات ویترینی بسیار مناسب میباشد.

محصول ویترین مجازی هولوگرامی مبتنی بر هوش مصنوعی یک فناوری نوظهور است که قادر است تجربه خرید را به طور کامل متحول کند. در این فناوری، از ترکیب هولوگرام‌ها با الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی به‌منظور ارائه تجربه‌ای تعاملی و چشم‌نواز به مشتریان استفاده می‌شود.

ویترین هولوگرامی به‌گونه‌ای طراحی شده است که محصولات را به صورت سه‌بعدی و با جزئیات دقیق نمایش می‌دهد. مشتریان می‌توانند بدون لمس فیزیکی، محصولات را از زاویه 180 درجه مشاهده و حتی شاهد نمایش ویژگی‌های برجسته محصول به‌صورت پویا باشند. این تکنولوژی امکان بررسی محصولات را حتی قبل از عرضه بازار فراهم می‌آورد.

هوش مصنوعی در این سیستم نقش کلیدی دارد؛ این سیستم قادر است با تجزیه و تحلیل داده‌های جمع‌آوری شده از تعاملات کاربران، تجربیات شخصی‌سازی شده‌ای را ارائه دهد. به عبارت دیگر، می‌تواند علایق و ترجیحات خریداران را یاد بگیرد و محصولات پیشنهادی را مطابق با سلیقه آن‌ها تنظیم کند.


علاوه بر این، ویترین هولوگرامی مبتنی بر هوش مصنوعی می‌تواند با کاربران به زبان طبیعی تعامل داشته باشد. این ویژگی به مشتریان امکان می‌دهد که با استفاده از صوت یا متن، سوالاتی درباره محصولات بپرسند و در لحظه پاسخ‌هایی دقیق و مفید دریافت کنند.

تکنولوژی هولوگرافی در ویترین مجازی باعث حذف نیاز به فضای فیزیکی بزرگ برای نمایش محصولات می‌شود و به فروشندگان این امکان را می‌دهد که تعداد زیادی محصول را در فضای محدود به نمایش بگذارند. این مسئله می‌تواند به کاهش هزینه‌های نگهداری و اجاره فضای فیزیکی کمک کند.

در نهایت، امکان ادغام ویترین مجازی هولوگرامی با سایر سیستم‌های دیجیتالی وجود دارد که این امر می‌تواند به خلق یک اکوسیستم خرید همه‌جانبه و متصل منجر شود. به‌طور مثال، ادغام با پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند فرایند خرید را یکپارچه کرده و تجربه کاربری رابخبود دهد.

کاربرد محصول


استفاده بعنوان ویترینهای مجازی هولوگرافیک در فروشگاهها و مراکز تجاری، همچنین استفاده در جهت موارد دکوراسیون و تزئینی.
ویترین مجازی در گالری طلا و جواهرات، ساعت و نمایش محصولات در موزه
نمایش، جداسازی و سرهم شدن بخشهای مختلف قطعات بزرگ صنعتی
جایگزین مناسب برای ماکتهای فیزیکی بناهای عمرانی، تاریخی و ... با قابلیتهای بسیار جذاب
دکوراسیون ارگانها، شرکتها، هتلها، رستورانها با قابلیتهای پیشرفته.

برای مشاوره و خرید محصول با شماره های زیر تماس بگیرید:

75 35 860 0930

0096 086 0912

ویترین مجازی (Z Hologram)
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با ما موافقت می کنید